Semerkand Şirketler Grubu bünyesinde 2003 yılından beri dağıtımı yapılan Semerkand Takvimi her yıl yeniden düzenleniyor. On iki farklı bölgeye 48 farklı grup altında basılan takvimler, ilçe namaz vakitlerine de mümkün olduğunca yer vermeye çalışıyor.

 
Vakit hesaplama usulünde ehl-i sünnet içtihatlarını esas alan Semerkand Takvimi ’nin içeriğinde özenle hazırlanmış çok yönlü metinler yer alıyor.

Hadisler, menkîbeler, tarihi olaylar, tarihi şahsiyetler, sağlık ve aileye dair meseleler, latifeler, şiirler, veciz sözler ve yıl boyunca okumak isteyeceğiniz ne varsa yaprakların arasına serpiştiriliyor. Bölgelere özel hazırlanan takvimde, namaz vakitleri, imsak ve iftar vakitleri de sayfalardaki yerini alıyor.

Semerkand Takvimleri, promosyon takvimlerinin yanında prestij takvimleri de üretiyor. Birinci hamur kâğıttan üretilen takvimler de sizlerin beğenisiyle karşılaşıyor. Özenle seçilmiş aynalar, takvim yapraklarını da saklayabileceğiniz özel üretim takvim kutuları ve saatli takvim kutuları da duvarlarınızda şık bir görüntü oluşturması için tasarlanıyor.

Semerkand Takvimleri 16. yılında da ev ve iş yerlerindeki yerini alıyor.

Güven ve destekleriniz için teşekkür ediyoruz.
 
 

SOSYAL MEDYA

  
 

Uygulamalar Hakkında

Semerkand Takvimi web, masaüstü, IOS ve Android uygulaması olmak üzere dört farklı platform için geliştirilmiş ve ücretsiz olarak kullanıcıların istifadesine sunulmuştur.